Авіапасажирів захищатимуть “по-новому”

    an148-6

    Американський уряд вводить нові заходи по захисту споживачів – тепер пасажирам американських авіаліній відшкодовуватимуть вартість перевезення багажу при його втраті, вони довго не чекатимуть зльоту в салоні літака і отримають компенсацію при примусовій заміні авіарейсу і знятті з нього. Продовжити читання “Авіапасажирів захищатимуть “по-новому””

5 травня в США день Мексиканської культури

У ресторанах США з’явилися електронні сомельє

Гольф-школа для обраних у Майами

    golf

    Чудовий пляжний відпочинок у Майами можна сполучити із цілком аристократичним заняттям – грою в гольф. Для тих, хто поки ще не володіє ключкою, у знаменитому своїми гольф-полями клубнім готелі Fairmont Turnberry Isle Resort & Club працює особлива школа. Продовжити читання “Гольф-школа для обраних у Майами”

Американський лайнер зробив аварійну посадку через каву

У низці готелів США пропонується новий вид послуг – надання клієнтові в номері для створення затишку собаки, кішки або рибок

Золотые рыбки

Здебільшого американці дуже люблять тварин. Однак далеко не всім вдається завести собі домашнього вихованця. А ті люди, у кого є свійські тварини, не завжди можуть брати їх із собою в поїздку. Тому в ряді американських готелів було ухвалено рішення надавати у випадку потреби клієнтам разом з номером собаку, кішку або навіть рибок. Продовжити читання “У низці готелів США пропонується новий вид послуг – надання клієнтові в номері для створення затишку собаки, кішки або рибок”

Фестиваль Китів на Гавайях

кит

На Гавайських островах (США) пройде фестиваль китів, що вже став традиційним. Святкування почнеться в Мауі сьогодні,27 листопада, й протриває аж до 15 травня 2011 року. Торік цей незвичайний захід відвідало більш 25 000 людей. Продовжити читання “Фестиваль Китів на Гавайях”

Ніч музеїв пройде в Денвері

denver_skyline

У рамках Тижня мистецтв, який буде проходити в американському Денвері (Колорадо) з 13 листопада, відбудеться Ніч музеїв. 18 міських музеїв будуть безкоштовно працювати з 17.00 до 22.00. А бажаючих залучитися до мистецтва будуть по спеціально розробленому маршруту розвозити безкоштовні автобуси. Продовжити читання “Ніч музеїв пройде в Денвері”

У США відкрили завісу над полігамними шлюбами

big-love

Одна американська туристична компанія вирiшила розширити свій бізнес турами, що знайомлять туристів з життям полігамних родин. Чотиригодинний тур за назвою “Досвід багатоженства” складається з автобусної поїздки в комуну, розташовану на границі штатів Юта й Аризона. Продовжити читання “У США відкрили завісу над полігамними шлюбами”

Перший самостійний політ туристичного космічного корабля

spaceshiptwo

Туристичний космічний корабель, створений американською компанією Virgin Galactic для доставки туристів у космос, здійснив у неділю перший самостійний запланований політ з людьми на борті. Продовжити читання “Перший самостійний політ туристичного космічного корабля”