У Польщі можна буде провести вихідні за півціни

Міністерство спорту і туризму Польщі спільно з національною туристичною організацією знову проводять акцію «Польща – вихідні за півціни», завдяки якій туристи, які приїхали в цю країну на вікенд, зможуть удвічі знизити витрати. Продовжити читання “У Польщі можна буде провести вихідні за півціни”

Польща майже вдвічі збільшила видачу віз українцям

3Загалом Польща збільшила видачу національних віз українцям на 12,5%, до 434 тисяч. У той же час польські консульства скоротили видачу шенгенських віз. Польща за перші шість місяців цього року видала громадянам України 232,5 тисяч національних віз, що майже вдвічі більше, ніж за першу половину минулого року. Продовжити читання “Польща майже вдвічі збільшила видачу віз українцям”

У Польщі відкрилася виставка «Світ в 3d»

Польща збирається здешевити візу для українців

    Польша

    Польща планує найближчим часом істотно понизити вартість національної візи для українців. Про це заявив маршалек сенату Республіки Польща Богдан Борусевіч в своєму виступі на четвертій сесії Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, сейму Литовської Республіки, сейму і сенату Республіки Польща. Продовжити читання “Польща збирається здешевити візу для українців”

Поїздки в Польщу стануть дешевші

    49

    Згідно з офіційним повідомленням Міністерства закордонних справ Республіки Польща, з 1 березня 2011 р. польська сторона в односторонньому порядку знижує ставку консульського збору за оформлення національних довгострокових віз громадянам України : з 35 до 20 євро, повідомляє департамент інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну. Продовжити читання “Поїздки в Польщу стануть дешевші”