Найбільший готель Hampton by Hilton з’явиться в Дубаї

9Компанії Hilton Worldwide і Wasl Hospitality оголосили про запуск бренду Hampton by Hilton на Близькому Сході. Угода була підписана у відношенні Hampton by Hilton Dubai Al Qusais і Hilton Garden Inn Dubai Al Garhoud, відкриття яких заплановане на 2017 рік. Продовжити читання “Найбільший готель Hampton by Hilton з’явиться в Дубаї”

У Дубаї для туристів введений єдиний проїзний квиток

Дубаї можна покласти в кишеню

    Карта

    Муніципалітет Дубаїв випустив нову кишенькову карту, що містить повну інформацію про цей емірат. Вона містить оновлені дані про визначні пам’ятки міста, його нових районах, дорожніх розв’язках, туннелях, об’єктах, що будуються, торгових центрах, госзакладах і т.п. Продовжити читання “Дубаї можна покласти в кишеню”

В Абу-Дабі теж відзначають Різдво.

чудо-ёлочка

Керівництво готелю Abu Dhabi Emirates Palace в Абу-Дабі (ОАЕ) визнало, що їх любов до новорічних свят переходить усі межі. Різдвяну ялинку вони вирішили прикрасити золотом, алмазами, рубінами й іншими дорогоцінними каменями. У результаті вартість дерева склала 11 мільйонів доларів. Продовжити читання “В Абу-Дабі теж відзначають Різдво.”

У Дубаї відкрилася улюблена “деревенька”

dubai_marina_park

Напередодні Дубайського торгівельного фестивалю (20 січня – 20 лютого 2011г) вже в п’ятнадцятий раз відкрило свої двері “Всесвітнє село”, розташоване в Дубайленді. “Всесвітнє село” – популярна туристична визначна пам’ятка, що пропонує безліч заходів. Продовжити читання “У Дубаї відкрилася улюблена “деревенька””

Парк атракціонів Ferrari в Еміратах.

Abu-Dhabi-World-Trade-Centre

    Через рік після першої гонки Формули-1 Абу-Дабi намагається залучити ще більше відвідувачів за допомогою грандіозного тематичного парку, який є першим у своєму роді для знаменитої італійської автомобілебудівної компанії. Продовжити читання “Парк атракціонів Ferrari в Еміратах.”

Відпочинок в ОАЕ дешевшає.

оаэ

    У цьому роцi відзначається підвищений попит з боку українських туристів на відпочинок в ОАЕ. Число громадян, що побажали відпочити в Еміратах, збільшилося майже вдвічі, склавши по статистиці близько 20 тисяч туристів. Продовжити читання “Відпочинок в ОАЕ дешевшає.”