У Колізеї відновлені вечірні екскурсії

У Римі знову починається акція La luna sul Colosseo (Місяць в Колізеї): до кінця року всі бажаючі зможуть після заходу сонця відвідати підземелля, галереї та арки Колізею – однієї з головних історичних пам’яток світу і головного туристичного символу італійської столиці. Продовжити читання “У Колізеї відновлені вечірні екскурсії”

Коли в італійських готелях можна буде переночувати безкоштовно?

B&B5 березня готелі B&B в Італії запропонують туристам безкоштовне проживання. Про це повідомляє італійський туристичний портал. Продовжити читання “Коли в італійських готелях можна буде переночувати безкоштовно?”

Капрі перетворять на wi-fi-острів

8Після експерименту з установкою бездротового інтернету на невеликій площі острова, Капрі стає островом wi-fi. Адміністрація комуни вирішила розширити доступ до інтернету, і подарувала туристам і жителям острова ще кілька точок доступу. Продовжити читання “Капрі перетворять на wi-fi-острів”

Гірськолижні курорти гублять молодих

    Горнолыжный курорт

    Щорічно Італія приймає 2,5 млн гірськолижників. При цьому, згідно даним статистики, близько 40 людей гине, а 35 тисяч одержують завдяки цьому заняттю каліцтва. Частіше травмуються чоловіки, і, головним чином, молоді: 80% такого роду інцидентів вони переживають у віці до 45 років. Продовжити читання “Гірськолижні курорти гублять молодих”

Пізанську вежу випрямили й почистили

Пизанская башня

Падаюча вежа в італійській Пізі завтра знову відкриється для туристів після 8-літньої реставрації, у ході якої її очистили й злегка зменшили кут її нахилу до землі. Продовжити читання “Пізанську вежу випрямили й почистили”

За перебування в Римі туристи будуть платити податок

Коллизей

Згідно з постановою міської ради Рима, з туристів, що в’їжджають в італійську столицю, буде стягуватися податок за перебування в місті. Виручені кошти будуть відраховуватися в міський бюджет як плата за користування комунальними службами. Продовжити читання “За перебування в Римі туристи будуть платити податок”

Новий готель Рима розміститься в музеї

palatin

На пагорбі Палатин у Римі вирішено побудувати готель. Він буде розташовуватися в прадавньому комплексі й займе площу 3,5 тисячі квадратних метрів. Продовжити читання “Новий готель Рима розміститься в музеї”

В італійських ресторанах і барах будуть вимірювати ступінь сп’яніння відвідувачів

ресторанчик

В Італії набула чинності умова, по якім усі власники барів, ресторанів і клубів зобов’язано надавати своїм клієнтам спеціальний набір для визначення стадії сп’яніння, а також таблицю припустимих меж відповідно до нового дорожнього кодексу. Продовжити читання “В італійських ресторанах і барах будуть вимірювати ступінь сп’яніння відвідувачів”

Скульптура “Середній палець” буде вічно стояти в Мілані

вау FUCK

Шанувальники таланта Мауріціо Каттелана – найвідомішого сучасного скульптора Італії, вимагають назавжди залишити в Мілані останню скандальну роботу художника. За інформацією телеканалу News One, мова йде про арт-об’єкт за назвою L.O.V.E, відомому в народі як “Середній палець”. Продовжити читання “Скульптура “Середній палець” буде вічно стояти в Мілані”

Туристи у Венеції повинні заплатити податок за в’їзд у місто

Мечта поэтов и художников

Вже в недалекому майбутньому поїздка у Венецію може виявитися трохи дорожче, нiж була дотепер. Справа в тому, що місцеві влади збираються прийняти закон, згідно з яким муніципалітет одержить право стягувати плату з туристів за в’їзд у місто. Продовжити читання “Туристи у Венеції повинні заплатити податок за в’їзд у місто”