Один фунт за можливість покурити

    Ирландия-Внутренний-транспорт-S7-Airlines

    Міжнародний аеропорт Белфаста ввів додатковий збір у розмірі одного фунта для пасажирів, що бажають викурити сигарету перед польотом. Адміністрація повітряної гавані в своїй заяві визнає, що серед пасажирів є попит на спеціально обладнані місця для куріння, оскільки в Північній Ірландії, чиєю столицею є Белфаст, вже декілька років діє заборона на куріння в суспільних місцях поза вищезгаданими зонами. Продовжити читання “Один фунт за можливість покурити”

Дублін готується до дня св. Патрика

    замок Ирландии

    Ірландська столиця вже почала готуватися до одного з головних свят країни – дня святого Патрика. Щорічний фестиваль на честь цієї події пройде з 17 по 20 березня. Гості й учасники одержать масу позитивних емоцій від вистав, парадів, гумористичних шоу, концертів живої музики й кінопоказів.
    Однією із самих барвистих подій свята повинен стати парад, що відкриває фестиваль 17 березня. Продовжити читання “Дублін готується до дня св. Патрика”

Елітарна школа соколиного полювання

соколиная охота

Полювання з ловчим соколом – найстарший і один з найкрасивіших видів полювання. Серед країн, де воно поширене із прадавніх часів, особливе місце займає Ірландія: тут дотепер працюють школи по навчанню цьому елітарному мистецтву. Продовжити читання “Елітарна школа соколиного полювання”

В Ірландії розвивається метеорит туризм.

meteorit

Уся Ірландія в пошуках упалого метеорита, вартість якого на торгах може скласти до одного млн євро. Астрономи затверджують, що метеорит упав у минулe середу десь на острові. Продовжити читання “В Ірландії розвивається метеорит туризм.”