У 2016 році Дубровник введе дрес-код для туристів

6З наступного року в Дубровнику почнуть штрафувати за появу на вулицях міста в пляжному вигляді: у купальному костюмі і без сорочки. Продовжити читання “У 2016 році Дубровник введе дрес-код для туристів”

Хорватія відмінила візи для українців

    cr3

    Уряд Хорватії призупинив візовий режим для громадян України з 1 квітня по 31 жовтня, на час туристичного сезону. Відповідне рішення хорватська влада прийняла 10 березня, повідомив глава МЗС Гордан Яндрокович під час зустрічі із спікером українського парламенту Володимиром Литвином. Продовжити читання “Хорватія відмінила візи для українців”

Музей нещасної любові

museum

Кожний з нас зазнавав гіркий смак нещасливої любові, ховав у коробочку самі дорогоцінні речі, які нагадували про згасле почуття. Два художники столиці Хорватії, Загребу, вирiшили показати усьому світові історію своїх відносин, які закінчилися в 2006 році. Продовжити читання “Музей нещасної любові”

Пляжні вечірки в Хорватії.

OPEN AIR

    Чи знаєте ви, що в Хорватії можна побувати на дивних пляжних вечірках? Можливо вони не так відомі, як дискотеки на Iбiцi або на узбережжi Іспанії, але не за горами той день, коли Хорватія буде вважатися раєм для аматорів дискотек нарівні з Iбiцей. Продовжити читання “Пляжні вечірки в Хорватії.”