Ресторани Німеччини встановлять cвітлофори гігієни

Німецькі туристи “відкрили” Албену

  472_21066

  Курортний комплекс “Албена” зустрів перших туристів нового сезону – близько 80 гостей з Німеччини, повідомляють з відділу “Маркетинг і продажі” курорту. Літні німецькі туристи відпочиватимуть по бальнеопрограмме впродовж трьох тижнів. Продовжити читання “Німецькі туристи “відкрили” Албену”

Туристів запрошують в парки Німеччини

  2(46)

  Німеччина запрошує туристів побувати в найбільших і популярних тематичних парках, розташованих на південному заході країни. Туристична адміністрація землі Баден-Вюртемберг відзначає, що в цьому регіоні знаходяться найвищі в Європі “американські гори” і щонайдовший в світі підвісний міст. Продовжити читання “Туристів запрошують в парки Німеччини”

У Германії скоро весняний фестиваль Пива

  oktoberfest

  З 21 квітня по 13 травня в німецькому місті Штутгарт пройдет весняний фестиваль пива.  Якщо ви бажаєте, щоб щодня був Октоберфест, то немає сенсу чекати до осені – адже Штутгарт пропонує любителям пива вже навесні 3-тижневий фестиваль в Cannstatter Wasen, щоб відзначити кінець зими і народження янтарного нектару. Продовжити читання “У Германії скоро весняний фестиваль Пива”

Німецькі туристи одержали штраф за переслідування гризли

Грозный Гризли

Німецькі туристи, які переслідували ведмедицю гризли й двох її ведмежат близько озера Луиз були оштрафовані на 750 доларів. Троє відпочиваючі відправилися порибалити разом зі своєю родичкою, що жила в Канаді. Продовжити читання “Німецькі туристи одержали штраф за переслідування гризли”

Водонапірна башта перетворилася в розкішний готель

cologne hotel im wasserturm

Один із самих незвичайних готелів Німеччини Hotel Im Wasserturm розташований у водонапірній башті. Треба помітити, що споконвічно в будинок не передбачалося розміщувати людей. Продовжити читання “Водонапірна башта перетворилася в розкішний готель”

У Німеччині заборонили “велобари”

4316113574_2f0d829130

У Німеччині під заборону потрапили популярні серед туристів “велобари”, що представляють із себе барну стійку на 12-16 людей з пивними кранами й закусками, сидячи за якою й крутячи педалі, можна роз’їжджати по вулицях великих міст і оглядати визначні пам’ятки. Продовжити читання “У Німеччині заборонили “велобари””

Німецька фірма вигадала нічне молоко

Вкуснятина

Німецька компанія Milchkristalle запатентувала спеціальне нічне молоко, яке повинне допомогти людям, що страждають безсонням, пише The Guardian. Продовжити читання “Німецька фірма вигадала нічне молоко”

Нiмецькi цiкавостi.

toilet_rest

Туристів, що приїхали до Берліну, як, втім, і у всіх столицях і туристичних містах усього світу, водять і возять по екскурсіях, показуючи й розповідаючи про історико-архітектурні визначнi пам’ятки. Продовжити читання “Нiмецькi цiкавостi.”

Мюнхен: фестиваль пива й баварські штани.

Октоберфест

Готель The Charles запрошує на фестиваль пива в Мюнхен і пропонує спеціальну пропозицію. До речі, цього року фестиваль пива, або як місцеві мешканці називають його, Wiesn, відзначає 200 раз. Продовжити читання “Мюнхен: фестиваль пива й баварські штани.”