У Парижі можна буде взяти напрокат електромобіль

blue-car

Восени цього року на вулицях Парижу з’являться пункти прокату електромобілів, що працюють по системі самообслуговування. Столиця Франції стане першим містом, яке введе подібну практику. Продовжити читання “У Парижі можна буде взяти напрокат електромобіль”

Ялинку Swarovski установлять на французькому курорті

Французький курорт запрошує зустріти Санта-Клауса

Шамони

Цього року Пер Ноель, французький Санта- Клаус, знову відвідає знаменитий гірськолижний курорт Шамоні. Усі бажаючі запрошуються на безкоштовне свято на честь прибуття зимового чарівника на курорт у переддень Різдва. Продовжити читання “Французький курорт запрошує зустріти Санта-Клауса”

Дешеві екскурсії по Парижеві

в Лувре

Французька транспортна компанія Foxity зробила пропозицію по автобусних екскурсіях по Парижу, вартість яких цілком конкурентноспособна в порівнянні із цінами перевізників, що мають багаторічний досвід. Також ця компанія організовує тури в Париж і притягає усе більше туристів під свої прапори. Продовжити читання “Дешеві екскурсії по Парижеві”

Самі шикарні готелі тепер будуть називатися палацами.

Шикарное зданьице

Нова готельна категорія “палац” буде присвоюватися у Франції самим винятковим і найбільш престижним готелям країни. Перші готелі можуть одержати нову оцінку наприкінці 2010 року, але тільки після необхідних узгоджень із професіоналами галузі. Продовжити читання “Самі шикарні готелі тепер будуть називатися палацами.”

Скандал на найбільшому нудистському курорті.

Вид на Кап Даг

У Франції розпалюється скандал на найбільшому у світі нудистському курорті Кап Даг. Постійні відпочиваючі виступили проти свингерів. Продовжити читання “Скандал на найбільшому нудистському курорті.”

Гірськолижний курорт Шамонi в небезпеці.

Домик в деревне

    У Французьких Альпах під льодовиком на горі Монблан французькі інженери осушать величезне озеро.

Продовжити читання “Гірськолижний курорт Шамонi в небезпеці.”

Потяг у Франції забув висадити пасажирів.

поезд

Франція визнана найдорожчим напрямком для закордонного відпочинку.

мани,мани

Якщо людина звикла до відпочинку по вищому класу, це не означає, що вона не лічить гроші зовсім. Іноді ії може зацікавити інформація, яка стосується рейтингу найдорожчих і найдешевших напрямків для закордонного відпочинку – тим більше в період літніх відпусток. Продовжити читання “Франція визнана найдорожчим напрямком для закордонного відпочинку.”