В Англії відкрився готель для курей

  img_1298

  Мешканець графства Корнуолл, що на південно-заході Англії, 31- річний Девід Робертс, відкрив готель для курей, який покликано допомогти полегшити життя місцевим фермерам, що відправляються в поїздку. Проживання однієї курки в курятнику разом з 7 іншими птахами обійдеться її власникові в 2 фунта й 75 пенсів. Продовжити читання “В Англії відкрився готель для курей”

Тропічний ліс прийде в Лондон

роза

Лондонське колесо огляду одержить нову назву

  london-eye

  Лондонське колесо огляду London Eye переіменують на честь енергетичної компанії, що уклала трирічну спонсорську угоду із власниками атракціону. Французька фірма EDF Energy придбала спонсорський пакет у британської компанії Merlin Entertainments, якій належить колесо, за 8 мільйонів фунтів стерлінгів, і вже з 20 січня атракціон буде офіційно називатися EDF Energy London Eye. Продовжити читання “Лондонське колесо огляду одержить нову назву”

Лондонський готель бере із клієнтів гроші за мило

hotel

Готель Tune, що недавно відкрився в центрі Лондона, пропонує постояльцям унікальну концепцію бюджетного проживання, але стягує додаткову плату за будь-які послуги. Як типова авіакомпанія-дискаунтер, готель Tune пропонує досить низькі базові розцінки, а послуги, які у звичайних готелях включені в рахунок, оцінює окремо. Продовжити читання “Лондонський готель бере із клієнтів гроші за мило”

Шок! У місто прийшли метрові пацюки!

ну разве не красавица?

Місто Бредфорд, що у Великобританії, піддалося нападу пацюків аномальної величини. Мешканці міста почали зустрічати на вулиці, а також у своїх житлах, пацюків, розмір яких перевищує нормальний в 3-4 рази й ледь не досягає одного метра без обліку довжини хвоста. Продовжити читання “Шок! У місто прийшли метрові пацюки!”

Неповторна виставка британського опудальника XIX століття

The Museum of Everything

Унікальна виставка робіт британського опудальника XIX століття Вальтера Поттера (Walter Potter), який ставив з виготовлених їм опудал тварин оригінальні жанрові композиції, відкриється на наступному тижні в Лондоні, повідомляє британська газета Daily Mail. Продовжити читання “Неповторна виставка британського опудальника XIX століття”

Пасажирку таксі прагнуть примусити оплатити аварію

Лондонский кэб

У Британії пасажирку таксі, яка постраждала в ДТП із вини водія, змушують оплатити рахунок за поїздку. У Лондоні таксомоторна компанія виставила рахунок на 77 фунтів (87,5 євро) своїй пасажирці, яка постраждала в ДТП із вини водія таксі. Продовжити читання “Пасажирку таксі прагнуть примусити оплатити аварію”

Де туристи гублять гаманці?

  Кашалёк
  Згідно з дослідженнями, кращим місцем для втрати гаманця є музеї.Під час експерименту британські соціологи губили 100 гаманців з невеликою торбою грошей та адресою власника в різних місцях Лондона, Бирмингема, Глазго, Кардиффа й Лiдса. Продовжити читання “Де туристи гублять гаманці?”

Готель для котів: манікюр, джаз і срібні блюда.

koshkо