Названо найдорожчі і найдешевші міста світу для туристів

Київ очолив рейтинг міст світу для найбільш економних подорожей 2018-го року. Рейтинг «100 місць світу для подорожі 2018 року: від найдорожчих до найдешевших» склала британська туристична компанія Hoppa. Продовжити читання “Названо найдорожчі і найдешевші міста світу для туристів”

Рейтинг найпривабливіших туристичних напрямків 2018 року

Портал для мандрівників TripAdvisor опублікував рейтинг найпривабливіших туристичних напрямків у 2018 році, складений на основі відгуків читачів. Продовжити читання “Рейтинг найпривабливіших туристичних напрямків 2018 року”

Авіакомпанія SkyUp – новий український національний лоу-кост

Новим українським національним лоу-костом стане авіакомпанія SkyUp, повідомив в ефірі телеканалу «Прямий» міністр інфраструктури Володимир Омелян. Бюджетну компанію було представлено у четвер 14 грудня. За словами Омеляна, це 100% українська авіакомпанія зі 100% українським капіталом, яка буде літати на внутрішніх і міжнародних маршрутах як в лоу-кост сегменті, так і в сегменті чартерних перевезень. Продовжити читання “Авіакомпанія SkyUp – новий український національний лоу-кост”

Рейтинг туристичних об’єктів з усього світу

4У список Lonely Planet потрапило багато пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Видання Lonely Planet, яке спеціалізується на випуску путівників для туристів, представило рейтинг кращих туристичних визначних пам’яток світу. Продовжити читання “Рейтинг туристичних об’єктів з усього світу”

Євросоюз зважився скасувати плату за роумінг

4У Євросоюзі з червня 2017 року скасують плату за роумінг. Під час подорожі по країнах ЄС громадяни платитимуть за свій мобільний телефон стільки, скільки у своїй власній країні. Продовжити читання “Євросоюз зважився скасувати плату за роумінг”

МАУ запустила регулярні рейси Київ-Пекін

7Міжнародні авіалінії України з 29 квітня відкрили третій далекомагістральний рейс у своїй мережі Київ-Пекін. Він буде виконуватися на літаках Boeing 767 три рази на тиждень: з Києва по середах, п’ятницях і неділях о 12:00, з Пекіна по вівторках, п’ятницях і неділях о 01:35. Продовжити читання “МАУ запустила регулярні рейси Київ-Пекін”

Опублікувано рейтинг найкращих островів Європи

4Сайт TripAdvisor, який вважається одним з найавторитетніших сервісів для мандрівників, склав топ-лист найкращих островів Європи. Крім цього, вийшли аналогічні рейтинги та інших частин планети.

Продовжити читання “Опублікувано рейтинг найкращих островів Європи”

Wizz Air ввів абонемент на перевезення ручної поклажі та вибір місця


Лоу-кост Wizz Air Hunagry ввів абонемент Wizz Privilege Pass, який дозволить без додаткової плати вибирати будь-яке вподобане місце в літаку та перевозити великi предмети ручної поклажі. Вартість нової послуги становить 99 євро. Продовжити читання “Wizz Air ввів абонемент на перевезення ручної поклажі та вибір місця”