Віза в Таїланд знову збільшилася

З початку вересня вартість отримання візи після прибуття в Таїланд для громадян 19 країн, в тому числі і України, знову буде становити 2000 таїландських батів (еквівалент 65$). Несподіванкою це не стало, бо ще в лютому уряд Таїланду прийняв рішення продовжити скасування візового збору до кінця літа.

Спочатку ж його скасування планувалася тільки в період з 1 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року. В результаті протягом останніх дев’яти місяців можна було в’їхати в країну всього за 1000 батів.

Представники туристичних компаній, які раніше коментували ці зміни, вважали, що настільки незначні коливання цін на тлі високої вартості турів в Таїланд будуть практично непомітні. У такому ж дусі вони висловлюються і зараз.

Директор «Аполло-тур» Андрій Демура, зокрема, зазначає, що навіть при наявності спецпропозицій по Таїланду, які часом доходять до 500$ на людину, збільшення вартості візи на 30$ на попиті не позначиться.

До речі, кількість українців, які щороку відвідують Таїланд, росте, хоча і невеликими темпами. За даними Держслужби статистики України, в 2016 році в країні побувало 17970 осіб, в той час як в 2015-му – 16071. Більш «врожайним» видався 2014 рік, коли Таїланд відвідало понад 24 тис. громадян України. Однією з причин такої популярності стала велика кількість прямих рейсів не тільки в Бангкок, а й на Пхукет.