Львів планує залучити лоукостера для польотів в США

Аеропорт Львів планує залучити лоукостера Norwegian. Авіакомпанія може забезпечити пасажирів дешевими перельотами зі Львова до Норвегії та інших країн Європи, а також в Північну Америку. Про це заявила директор аеропорту Тетяна Романовська в інтерв’ю львівському порталу «Твоє Місто».

«Це лоукостер, який виконує далекомагістральні рейси. Ми плануємо рейси зі Львова до Норвегії. Розуміємо, що маючи рейс хоча б до Копенгагена, який буде виконувати Wizz Air і Ryanair, пасажир може пересісти на Norwegian і полетіти за 150 євро в Нью- Йорк, Лос-Анджелес, Торонто. Як тільки Wizz Air почне польоти, то за ним прийде і Ryanair, а потім приєднається і Norwegian», – заявила Романовська.

Відзначимо, що Norwegian вже заходила на український ринок. У червні 2012 року перевізник почав літати за маршрутом Осло-Київ-Осло. Потім рейси стали сезонними, взимку польоти не виконувалися. А у вересні 2014 року авіакомпанія остаточно припинила польоти в Україну. У 2015 році Norwegian не бачила можливості для повернення в Україну.

Авіакомпанія Norwegian є третім за пасажиропотоком лоукостером Європи. У 2016 році перевізник обслужив близько 30 млн пасажирів. Крім європейських рейсів, Norwegian також виконує польоти в Азію і Північну Америку.

Раніше Романовська заявляла про переговори з українською авіакомпанією МАУ про тестовому рейсі зі Львова до Північної Америки.