Турецьке місто Ефес стає все популярнішим

efesКолись відоме місто на узбережжі Егейського моря, ще не втратило колишньої слави і популярності. Ефес продовжує полонити серця мандрівників і сьогодні.

Кожен день місто наповнюють тисячі туристів і ця цифра зростає з кожним днем. Ефес притягує всіх своєю багатовіковою історією, своїм барвистим пейзажем і своєю збереженою архітектурою. Зрозуміло, на сьогодні вiд міста зберігся тільки руїни, але це, жодним чином не позначилося на його величi та красi.

Ефес має вражаючу легенду освіти, видатну історію існування, наповнену захоплюючими і цікавими подіями. Але не тільки ці історії притягують до себе туристів. Всі хочуть поглянути на столицю Азії, яка була так само відомим центром поклоніння Артеміді, на місто, яке знаходиться в списку найбільш значущих античних міст світу.

Ефес стає все більш популярним і відвідуваним пам’яткою в усій Туреччині. Сюди з’їжджаються всі туристи світу, щоб отримати насолоду від краси архітектурних будівель. Відвідати Ефес – одна з перших справ, яку ставлять перед собою туристи по прибуттю до Туреччини.

Кожна архітектурна пам’ятка міста, якими Ефес просто усіяний, хоче показати себе у всій красі. Сюди хочеться повертатися знову і знову, і бродити по мармуровій дорозі де колись стояли театри, музеї, бібліотека і порт. Ваш фотоальбом наповниться масою нових захоплюючих фотографій, а враження, отримані від міста, залишаться в пам’яті надовго. Тому, якщо їдете в Туреччину внесіть відвідування античного Ефеса до свого списку пригод, не пошкодуєте.