2010 рік закінчився для Таїланду новими рекордними показниками в’їзного турпотока

  остров Сомуа

  Політичні безладдя в першій половині 2010 року викликали занепокоєння серед професіоналів із приводу того, що Таїланд буде спостерігати подальше скорочення в’їзного турпотока, це побоювання пізніше зросло через зміцнення таїландського бата, який торік виріс на 12% щодо долара, на 18% щодо британського фунта й на 25% відносно євро. Гарною несподіванкою було те, що туристи стали знову приїжджати в країну, як тільки ситуація стабілізувалася.

  Таїланд ще раз підтвердив свою “дивну” можливість до виняткового швидкого послекризового відновлення. В 2003 і 2005 роках королівству треба було менш ніж півроку для виходу із кризи, викликаної пташиним грипом і страшним цунамі.
  Цього разу на відновлення пішло навіть менше часу: кількість рейсів в аеропорті Бангкока стала вертатися на колишній рівень.
  “Традиційна дружелюбність і гостинність тайського народу, наші чудові продукти й вигідні ціни разом з маркетинговими кампаніями, запущеними туріндустрією, зробили так, щоб туризм країни не потрапив у найгірше для нього становище”, – пояснив Сурафон Светасрені (Suraphon Svetasreni), керівник Туристичного керування Таїланду (TAT).
  Перші цифри міжнародного аеропорту в Бангкоку Suvarnabhumi показують, що в грудні загальний в’їзний турпоток досяг 1.196 млн., що на 5.8% і на 19.2% більше ніж за той же місяць 2009 і 2008 року відповідно, коли аеропорт був закритий на 10 днів.
  Керівник TAT додав: “Відмінні результати останнього місяця 2010 року дозволили туріндустрії Таїланду вийти з політичної кризи й перевищити спочатку року поставлені цілі. Завдяки завзятій роботі всіх урядових служб, “Thai Airways” і всім іншим авіалініям, що обслуговують Таїланд, приватний сектор і всіх наших партнерів за кордоном, ми змогли гідно вийти із кризи й завершити наш 50-й ювілейний рік на позитивній ноті”.