Кожний шостий російський турист розцінює Таїланд як країну сексуальних розваг

thailand buddha temple

Згідно з опитуванням Туристичного порталу “У Відпустку” у кожного шостого російського туриста (17% опитаних) поняття “відпочинок у Таїланді” асоціюється в першу чергу із сексуальними розвагами, якими славиться ця країна, що завоювала популярність в короткий термін.

Абсолютна більшість (35%) на перше місце поставила дивні природні визначні пам’ятки Таїланду. Саме екзотичні природні прикраси приходять на розум основній масі мандрівників при згадуванні Таїланду.

12% опитаних туристів при згадуванні про відпочинок у Таїланді згадує про багатий екскурсійний потенціал країни. Дійсно, на екскурсіях у Таїланді гості можуть зробити прогулянку вглиб тисячолітньої історії країни.

Кожний десятий турист (10%) перебуває під враженням щодо недавніх катаклізмів, що наклали негативний відбиток на можливість безтурботного відпочинку – для них Таїланд асоціюється зі смертельною небезпекою, зв’язаною зі стихійними лихами, політичними хвилюваннями й безладдями.

Тривалий стомлюючий переліт – от про що, у першу чергу, думають 9% мандрівників, коли мова заходить про відпочинок у Таїланді.

Для 7% опитаних істотним фактором є низькі ціни – відпочинок у Таїланді обходиться значно дешевше Європи при аналогічному рівні сервісу. 6% респондентів віддали перевагу екзотичній азіатської кухні. Ці справжні знавці- гурмани визнають тайську кухню кращою у світі, незважаючи на те, що більшість блюд тайської кухні дуже гострі, а для “середнього європейського шлунка” це дуже серйозна проблема.

4% із числа опитаних порталом уважають головною гідністю Таїланду чудовий туристичний сервіс. На їхню думку, сервіс у Таїланді чудовий, недорогий і ненав’язливий.