У Туреччині знаходиться найнебезпечніша дорога в світі

4688Найнебезпечніша дорога в світі знаходиться в Туреччині. Це таке собi «Шосе Пекла», яке забрало життя багатьох мандрівників за останні роки. Продовжити читання “У Туреччині знаходиться найнебезпечніша дорога в світі”

Турецьке місто Ефес стає все популярнішим

efesКолись відоме місто на узбережжі Егейського моря, ще не втратило колишньої слави і популярності. Ефес продовжує полонити серця мандрівників і сьогодні. Продовжити читання “Турецьке місто Ефес стає все популярнішим”

Туреччина стане ще дешевше для туристів

airplaneЄ про що подумати українським туроператорам. Туреччина запроваджує програму паливних субсидій для іноземних компаній, що організують рейси в курортні регіони. Такі заходи вживаються, щоб повернути в країну туристів, які почали анулювати поїздки після теракту в Стамбулі. Продовжити читання “Туреччина стане ще дешевше для туристів”

Турпотоки до Туреччини залишаються на рівні 2013 року

6За підсумками I кварталу 2015 року туристичний потік з України до Туреччини склав 75 ​​332 особи, що навіть перевищило показник 2013 року (74466 осіб). Разом з тим число українських туристів, що відвідали Туреччину в I кварталі поточного року, виявилося на 6,61% менше, ніж за аналогічний період 2014-го року. Продовжити читання “Турпотоки до Туреччини залишаються на рівні 2013 року”

У турецьких музеях введуть сурдопереклад і систему Брайля

1Розроблений Асоціацією туристичних агенцiй Туреччини новий проект забезпечить комфортне відвідування відомих музеїв Туреччини для людей з вадами зору та слуху. Гіди пройдуть навчання сурдоперекладу (мовi жестів), а опису до експонатів будуть оформлені з використанням шрифту Брайля (азбуки для сліпих). Продовжити читання “У турецьких музеях введуть сурдопереклад і систему Брайля”

У Стамбулі знов відкриті знамениті лазні

    • Хаммам
  • Через 100 років в Стамбулі знов відкрилися знамениті лазні Роксолани, дружини Сулеймана Прекрасного.  Знаменита стамбульська пам’ятка була закрита 105 років тому. Лазні улюбленої дружини султана імперії Османа Сулеймана Прекрасного були побудовані по її замовленню в 1556 році відомим архітектором Мімаром Синаном. Продовжити читання “У Стамбулі знов відкриті знамениті лазні”

Туреччина не планує підвищувати ціни на відпочинок

Готелі Туреччини не оселять самотніх чоловіків

Зміна митних правил ввозу алкоголю й сигарет у Туреччину.

Турция

У Туреччині уряд змінив митні правила ввозу туристами алкоголю, сигарет і парфумерії. Тепер ці норми суттєво збільшилися. Продовжити читання “Зміна митних правил ввозу алкоголю й сигарет у Туреччину.”