Віза в Таїланд знову збільшилася

З початку вересня вартість отримання візи після прибуття в Таїланд для громадян 19 країн, в тому числі і України, знову буде становити 2000 таїландських батів (еквівалент 65$). Несподіванкою це не стало, бо ще в лютому уряд Таїланду прийняв рішення продовжити скасування візового збору до кінця літа. Продовжити читання “Віза в Таїланд знову збільшилася”

2010 рік закінчився для Таїланду новими рекордними показниками в’їзного турпотока

Тайські табу

    Гейзер в Карловых Варах

    Тайські влади ввели заборону на вживання алкоголю на території 110 національних парків, які розташовані по всіму королівству. Як передає “Pattaya Daily News”, порушникам заборони загрожує грошовий штраф та в’язниця строком до одного місяця. Продовжити читання “Тайські табу”

Кожний шостий російський турист розцінює Таїланд як країну сексуальних розваг

thailand buddha temple

Згідно з опитуванням Туристичного порталу “У Відпустку” у кожного шостого російського туриста (17% опитаних) поняття “відпочинок у Таїланді” асоціюється в першу чергу із сексуальними розвагами, якими славиться ця країна, що завоювала популярність в короткий термін. Продовжити читання “Кожний шостий російський турист розцінює Таїланд як країну сексуальних розваг”

Прагнете купатися й святкувати Новий рік одночасно? Тоді вам у Таїланд!

Будда наверно

Яскравий і цікавий фестиваль щорічно проходить у Таїланді у квітні на честь Нового Року. Сонгкран, як його називають, включає три дні парадів, конкурси краси, традиційну кухню й різнобарвні костюми. Це також час, коли можна облити перехожого водою із пляшки, глечика, водного пістолета або гумової кулі не тільки не заборонено, але практично обов’язково. Продовжити читання “Прагнете купатися й святкувати Новий рік одночасно? Тоді вам у Таїланд!”

Таїланд: пляжі острова Пхукет найбільш забруднені.

ПХУКЕТ