Росія скасовує пільговий режим перебування українців в РФ

2Федеральна міграційна служба Росії розраховує з першого серпня скасувати пільговий режим перебування громадян України в РФ. Продовжити читання “Росія скасовує пільговий режим перебування українців в РФ”

Теріберку розкрутять

Селище Теріберка в Мурманської області (Росiя), яке здобуло популярність після прем’єри «Левіафана», може стати культурним і туристичним центром. Автори проекту мають намір відродити селище і показати на його прикладі, яким чином можна перетворити російську глибинку. Продовжити читання “Теріберку розкрутять”

Усі відповіді в новій z- карті аеропорту Шереметьєво

Шереметьево

Московський аеропорт Шереметьєво випустив для своїх пасажирів інформаційні буклети на російській й англійській мовах, які зможуть допомогти авіапасажирові швидко знайти відповідь на основні питання. Продовжити читання “Усі відповіді в новій z- карті аеропорту Шереметьєво”

Тепер в Ермітаж можна ходити на каблуках.

О как!

    Державний Ермітаж почав безкоштовно пропонувати відвідувачкам у туфлях на шпильках спеціальні насадки на каблуки замість повстяних тапок. Керівництво Ермітажу вирішило, що насадки на каблуки обійдуться музею дешевше регулярних ремонтів дорогоцінних паркетних підлог. Продовжити читання “Тепер в Ермітаж можна ходити на каблуках.”

За запізнення на потяг Сапсан повернуть гроші.

Какова птичка ?)

Питання про можливість повернення вартості квитка на “Сапсан” за 30- хвилинне запізнення ще поки проробляє ВАТ “Російські залізниці”. Продовжити читання “За запізнення на потяг Сапсан повернуть гроші.”

Рафтинг у Росії.

rafting

Одним з видів активного відпочинку, що набирає все більшу популярність в останні роки, є рафтинг. Перш, ніж продовжити, необхідно розібратися в поняттях. Що ж таке рафтинг? Рафтинг – це сплави по ріках на рафтах. Це поняття походить від англійського слова raft, яке в перекладі означає пліт. Продовжити читання “Рафтинг у Росії.”