Гонконг – найбільш відвідуване місто в світі серед туристів

ГонконгГонконг зайняв перше місце в Топ-100 найпопулярніших міст згідно з рейтингом компанії Euromonitor International. За дев’ять місяців 2017 року його відвідали близько 25,7 млн ​​туристів. Продовжити читання “Гонконг – найбільш відвідуване місто в світі серед туристів”

За шоппінг на курортах Хайнаню в Китаї будуть повертати податок

Сексуально стурбовані “сніжні жінки” чекають аматорів ризикованих подорожей

yeti

Більше 1,5 мільйони доларів виділено китайським вченим на пошуки йетi-гвалтiвниць, які тероризують чоловіче населення провінції Хубей у центральній частині країни. По описах очевидців, ріст сніжних людей, що нападали на китайців, перевищує два метри, вони покриті червоно-коричневим хутром і мають неприборкану сексуальну силу. Продовжити читання “Сексуально стурбовані “сніжні жінки” чекають аматорів ризикованих подорожей”

Гiди Гонконга не люблять туристiв

hong-kong

У Гонконгу (Китай) учора розробили 10 заходів, щоб упоратися зі зловживаннями гідів своїм службовим становищем. Цi заходи довелося застосувати після цілого ряду скандалів, що розгорiлися останнім часом .
Продовжити читання “Гiди Гонконга не люблять туристiв”

У Гонконг без віз.

Гонконг

З 4 листопада поточного року українці можуть без віз відвідати Сянган (Гонконг) КНР. Взаємне скасування віз уводиться вже через 2 місяця після підписання, що передбачене відповідним пунктом у самій угоді. Ця угода не вимагає ратифікації парламентом. Продовжити читання “У Гонконг без віз.”

Що таке Гонконг, і із чим його їдять!

ням-нямка

Гурмани-аматори, без сумніву, зобов’язанi відвідати таке місто, як Гонконг! Саме знамените блюдо гонконгської кухні, безумовно, “дим сам” – легка закуска, що представляє собою розкладені по різних тарілочках десерти, фрукти, морепродукти, які подаються звичайно із чашкою гарячого чаю. Продовжити читання “Що таке Гонконг, і із чим його їдять!”

У Китаї встановили платні лави.

Лава

Готельна мережа Shangri-la побудує готель у Гімалаях.

shangri-la

Новий готель Shangri-la Hotel, Lhasa на 350 номерів буде відкрито в 2012 році в місті Лхаса, розташованому у самому високогірному районі миру – Тибеті. Готель буде зведений у півтора кілометрах від палацу Потала, побудованого в VII столітті в центрі міста, що має більш 1000 залів, де зберігаються безцінні буддійські реліквії. Продовжити читання “Готельна мережа Shangri-la побудує готель у Гімалаях.”