За в’їзд у Тель-Авів будуть брати гроші

Ночной Тель-Авив

З 7 січня за в’їзд у культурну столицю Ізраїлю Тель-Авів будуть стягувати плату. У такий спосіб міністерство транспорту має намір покласти кінець споконвічним пробкам, які утворюються на під’їзних дорогах. Продовжити читання “За в’їзд у Тель-Авів будуть брати гроші”

Ізраїльський медичний туризм: свої хворі почекають

эх....

Ізраїльський медичний туризм дуже популярний серед закордонних відвідувачів. Цю країну відвідують усі, хто потребує медичного лікування, яке недоступно на їхній батьківщині, і ці люди готові віддати досить таки великі гроші за медичні послуги. Продовжити читання “Ізраїльський медичний туризм: свої хворі почекають”

Могилу Гаррі Поттера в Ізраїлеві відвідують усе більше туристів

garri_potter

Могильний камінь на цвинтарі ізраїльського містечка Рамла з написом “Тут спочиває Гаррі Поттер” з кожним днем залучає усе більше й більше іноземних туристів, які приїжджають сюди заради того, щоб подивитися на могилу однофамільця популярного літературного й кіногероя. Продовжити читання “Могилу Гаррі Поттера в Ізраїлеві відвідують усе більше туристів”

Ізраїль: озеро Кiнерет буде безкоштовним.

kineret

На курорті Ейлат вибухнули ракети

Эйлат ночью

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем.

israel

Ізраїль скасував візи для українців.

Израиль

Уряд Ізраїлю більшістю голосів прийняло рiшення про скасування візового режиму з Україною. Влади розраховують на збільшення туристичного потоку з України в рази, а українські туроператори вважають, що приплив буде незначним. Продовжити читання “Ізраїль скасував візи для українців.”