Діли покаже туристам справжнє життя нетрів

    Дели

    У Делі, слідом за Мумбаєм, вирішили організувати екскурсії для іноземних туристів по самих бідних районах міста, щоб показати як живуть сучасні безпритульники. Екскурсія носить нічим непримітну назву – “Міська прогулянка”, однак туристам покажуть місця, куди в самостійно краще не забрідати. Продовжити читання “Діли покаже туристам справжнє життя нетрів”

В Індії будують живі мости

"живой" мост

В Індії дотепер існують мости, про яких мало хто знає. На північному сході Індії мешкають люди, які з корінь дерев будують мости. На спорудження одного моста вони витрачають приблизно 10-15 років. Продовжити читання “В Індії будують живі мости”

Індія не така вже i страшна.

india3

Напевно серед аматорів подорожей не знайдеться такої людини, яка би не мріяла потрапити в Індію, якщо, звичайно, вона не індієць. Втім, ця країна настільки різноманітна й багата на визначнi пам’ятки, що її дослідниками нерідко стають і корінні мешканці. Північні індійці вiдправляються на південь поніжитися на пляжах Керали  й Гоа, а мешканці півдня  їдуть у Гімалаї кататися на лижах і милуватися засніженими вершинами. Продовжити читання “Індія не така вже i страшна.”