Рейси до Єгипту завантажуються слабо

Незважаючи на більш ніж низькі ціни на відпочинок в Єгипті, який за станом на сьогодні доступний за ціною від 13,5 тис. гривень на двох в готелі 5* (тиждень з вильотом з Києва), завантаження рейсів вкрай слабка. Продовжити читання “Рейси до Єгипту завантажуються слабо”

Єгипет готується підняти вартість віз

Надійшла офіційна інформація про те, що підвищення цін на в’їзну туристичну візу в Єгипет (по прибуттю) з $25 до $60 планується ввести 1 липня 2017 року. Раніше повідомлялося, що нові ціни на візи повинні були підняти вже з 1 березня, але ця міра отримала одностайну протидію в туристичних колах і нововведення вирішили відкласти. Продовжити читання “Єгипет готується підняти вартість віз”

Єгипетські курорти підвищили ціни для українців

    5646

    Ціни на єгипетські курорти значно виросли. Проте в минулу суботу після 20-денної паузи квитки на перший літак з України, який зробив рейс на Хургаду, були розкуплені повністю. “Буквально за півтора тижні усі путівки розкупили, літак забитий – 186 місць. Путівки на найближчі дні теж розкупили”, – розповіли в турфірмі “ПегасТуристик”, яка першою відправила чартер на небезпечний курорт. Продовжити читання “Єгипетські курорти підвищили ціни для українців”

У Єгипті туристів очікує свинячий грип або проклін фараонів

Представники влади Єгипту заявили про нову проблему, яка спостерігає на туристів країни. Після нападу акул, у Єгипті наростає хвилювання про появу вірусу “свинячого грипу”. Усього, за даними місцевого Мінздраву, за останні три місяці вірусом А/H1N1 у країні заразилися 15 тисяч людей. Продовжити читання “У Єгипті туристів очікує свинячий грип або проклін фараонів”

Єгипетські влади готові безкоштовно возити туристів на безпечні пляжі

Шарм-Еш-Шейх

Єгипетські влади готові безкоштовно возити туристів на безпечні пляжі, щоб відшкодовувати незручності, викликані закриттям узбережжя в більшості районів популярного курорту Шарм-Еш-Шейха, повідомив генсек провінції Південний Синай Ахмед Аль-Ідкаві. Продовжити читання “Єгипетські влади готові безкоштовно возити туристів на безпечні пляжі”

У Єгипті туристів їдять

shark

Після транспортних аварій з туристами Єгипет бореться ще з однією проблемою – акули. Усі ці проблеми лякають туристів. Кому це вигідно? Продовжити читання “У Єгипті туристів їдять”

Повний …. Єгипет

Красота

Готелі Єгипту припинили бронювання номерів на найближчі дні через 100% завантаження. Як повідомляють місцеві ЗМІ, така ж ситуація спостерігається в найбільших курортах на Червонім морі – Шарм-Эш-Шейху й Хургаді, а також у багатому історичними пам’ятниками Луксорі на півдні Єгипту. Продовжити читання “Повний …. Єгипет”

На електронній карті Каїра позначать вулиці з нав’язливими чоловіками

Каир

Єгипетські організації, що захищають права жінок, виступили з ідеєю створення спеціального інтернет-сайту, на якому буде розміщена електронна карта Каїра з відзначеними на ній вулицями, де зафіксовані сексуальні приставання молодих людей до самотніх дівчат. Продовжити читання “На електронній карті Каїра позначать вулиці з нав’язливими чоловіками”

У піраміди Хеопса з’явився день народження.

всё что осталось

Будівництво найбільшої єгипетської піраміди – Хеопса – почалося 23 серпня 2470 року до нашої ери. Цю дату назвав губернатор провінції Гізу Сейид Абдель- Азиз. Відтепер 23 серпня стане національним днем провінції, а зображення піраміди прикрасить герб Гізи. Продовжити читання “У піраміди Хеопса з’явився день народження.”

Найбільше прибирання на єгипетських курортах.

Эль-Гуна

У цьому місяці на єгипетських курортах Червоного моря Ель- Гуна й Таба- Хейтс відбудеться найбільше прибирання.  В ході акції, яка проводиться з ініціативи групи Orascom, планується зібрати сміття в прибережних зонах і у воді. Продовжити читання “Найбільше прибирання на єгипетських курортах.”