Конопельне пиво й макарони можна буде покуштувати на Cannafest

конопелька

З 19 по 21 листопада в празькому виставочному комплексі Виставиште пройде перша в Чехії міжнародна ярмарка Cannafest, присвячена коноплям. Учасники ярмарку з більш ніж 15 країн миру зберуться тут, щоб довести: коноплі – це не тільки наркотик, але й надзвичайно корисна рослина. Продовжити читання “Конопельне пиво й макарони можна буде покуштувати на Cannafest”

Валютні сюрпризи Чехії.

Обменники Чехии

Для туристів, що опиняються в деяких східно-європейських країнах транзитом (тобто по дорозі в Шенгенську зону), необхідність повторно міняти вже заготовлені євро на місцеву валюту є не тільки незручною, але й невигідною операцією: збитки, що вже понесені при обміні гривень на євро, збільшуються повторною сплатою комісійних при обміні євро на крони, злоті, куни і т.п. Продовжити читання “Валютні сюрпризи Чехії.”

Лікувально-оздоровчий туризм: пивні SPA-курорти

море пива

До минулого року маленьке чеське містечко Ходова Плана (Chodova Plana) мало можливiсть похвастати лише тим, що в ньому з XIV століття діє сімейна броварня, завдяки якій ми маємо можливість насолоджуватися чудовим витриманим пивом “Chodovar” … Продовжити читання “Лікувально-оздоровчий туризм: пивні SPA-курорти”

У Празі з’явиться шматочок Таїланду.

man_massage

Політичні катаклізми у Банкоку, що суттєво знизили потік туристів, наштовхнули багатьох креативних європейців на створення свого “домашнього Таїланду”. Наприклад, у столиці Чехії відкрився тайський пляж – з усіма належними атрибутами, аж до знаменитого тайського масажу. Продовжити читання “У Празі з’явиться шматочок Таїланду.”