Австрійський готель запрошує туристів на біатлонну трасу

У січні на Віденський бал

Венский бал

Відень, як відомо, вважається столицею балів, а самі урочисті й барвисті проходять у період із січня по лютий. Самий цікавий з них – Віденський філармонічний бал – пройде в ніч із 20 на 21 січня. Продовжити читання “У січні на Віденський бал”

Незвичайні атракціони на австрійському зимовому курорті

сноубордист

Австрійська зона катання Серфаус – Фісс – Ладіс (Serfaus-fiss-ladis), розташована в західній частині Тіролю, в 100 кілометрах від Інсбруку, пропонує своїм гостям не тільки катання по трасах на гірських лижах і сноубордах і інші традиційні зимові види відпочинку, але й нові унікальні розваги: наприклад, безпечні польоти над гірськими схилами. Продовжити читання “Незвичайні атракціони на австрійському зимовому курорті”

Щоб провести ніч під дахом, її треба спочатку побудувати

IglooVillage

В Австрії, недалеко від Інсбрука, відкрилася Iglu Village, де гостям будуть пропонувати самим побудувати собі житло з льоду, де вони проведуть ніч. Довше відвідувачі просто не зможуть витримати – австрійський гірськолижний курорт Кютай, де перебуває Iglu Village, перебуває на 2020 метрах над рівнем моря. Продовжити читання “Щоб провести ніч під дахом, її треба спочатку побудувати”

“Світ вина” осторонь від уторованих туристами маршрутів

Зимові види спорту загрожують здоров’ю.

прикол

Кардіологи з медичного університету в Інсбруцi (Австрія) провели дослідження й з’ясували, що аматори зимових видів спорту, таких як лижі, сноуборд і інші, ризикують одержати інфаркт через вплив низьких температур і висоти, а також невідповідності рівня підготовки серйозним фізичним навантаженням. Продовжити читання “Зимові види спорту загрожують здоров’ю.”

В Австрії продають пиво,що підвищує чоловічу потенцію.

От пива - только польза!