Рейтинг впливовості національних паспортів: Україна зайняла 47 місце

Passport Ukraine

Український паспорт зайняв 47-е місце в загальному рейтингу впливовості національних паспортів «Global Passport Power Rank» за 2017 рік. До топ-50 він потрапив завдяки можливості наших співвітчизнів в’їжджати без віз в 87 країн світу. Продовжити читання “Рейтинг впливовості національних паспортів: Україна зайняла 47 місце”

Нова авіакомпанія вийшла на український ринок

anda-airТОВ «Авіакомпанія «Анда Ейр» зареєстрована в Києві наприкінці 2015 року, свідчать дані госреєстру юридичних осіб. Її засновниками виступили екс-глава авіакомпанії «Дарт» Сергій Шаменко і Георгій Аванесов. Продовжити читання “Нова авіакомпанія вийшла на український ринок”

Сувеніри, які НЕ ВАРТО купувати

  e542a34e7330a36f0c4544d22ea06e21_big

  Американський укладач путівників і письменник Дуг Ленськи (Doug Lansky), вбиваючи час між рейсами в аеропорту Мілуоки, зайшов в сувенірний магазин і зрозумів, що повинен поділитися побаченим з широкою аудиторією. Так з’явився сайт crapsouvenirs.com. Туди запрошуються все ті, хто хоч раз знаходив в сувенірних магазинах щось зовсім вже потворне і дивне. Продовжити читання “Сувеніри, які НЕ ВАРТО купувати”

Радужні перспективи online-бронювання

  связь-инет

  Згідно докладу, опублікованому дослідницькою групою Phocuswright, до 2012-го року третина всіх в світі турів бронюватимуться в режимі онлайн. Відповідно до прогнозу дослідників, кількість онлайну-бронювань відпускних і ділових турів збільшуватиметься в два рази швидше в порівнянні з останніми сферами інтернет-ринку. Продовжити читання “Радужні перспективи online-бронювання”

Залізничні квитки стануть ще доступніше

Нова візова політика допоможе круїзним туристам в Персидській затоці

  abu-dabi

  Туристичні відомства країн Персидської затоки лобіюють ідею нової візової політики, яка допомогла б істотно понизити вартість круїзів на Близький Схід, туристичний напрям, що останнім часом користується все більшою популярністю. Зараз деяким пасажирам під час круїзів по країнах Персидської затоки доводиться отримувати візу перед кожним заходом в порт, причому кожна така зупинка обходиться ним в 50 доларів. Продовжити читання “Нова візова політика допоможе круїзним туристам в Персидській затоці”

Богемний гуртожиток для туристів

  1304702400623

  Польська архітектурна майстерня UGO architecture представила єдиний у своєму роді проект міжнародного готелю названий Barcelona rock, що має форму кам’яного стовпа. Фантастична структура, висота якої складе 100 м-кодів, покликана стати привітним «богемним гуртожитком для туристів». Автори проекти почерпнули натхнення, милуючись Монтсерратом – священною для кожного каталонця горою під Барселоною. Продовжити читання “Богемний гуртожиток для туристів”

Кращі невинні пляжі світу

  zanzibar

  Британська газета Telegraph склала список кращих незіпсованих цивілізацією пляжів світу. Тим, хто подумує про далекі країни, видання рекомендує відправитися до східної Африки, а точніше на побережжі Занзібара. Ці пляжі, що обрамували пальмовими гаями, вважаються одним з самих утихомирюючих місць континенту. Продовжити читання “Кращі невинні пляжі світу”

Готелі приділяють все більше уваги здоровому харчуванню

Беліз визнаний кращим напрямом для наречених