Туристи зможуть довідатися вартість поїздки у вільнюському таксі ще до посадки.

белый белый самолёт

    Пасажири Міжнародного вільнюського аеропорту повинні мати можливість одержати інформацію про ціни на таксі ще до посадки. З такою заявою виступила міська влада.
    Незважаючи на те, що ця проблема вже давно перебуває в їхньому полi зору, щомісяця фіксується 3-5 порушень, пов’язаних з неправильним використанням таксометрів і обманом іноземних туристів.
    Один з останніх випадків – коли скандинави за відстань 4,5 км заплатили 150 літів (493 грн.). Головною причиною є незнання туристами чинних тарифів.Нещодавно мерія литовської столиці заявила, що ця інформація буде надаватися безпосередньо в аеропорті, не уточнивши, щоправда, яким образом. Можливо, ціни на поїздку будуть розміщені на інформаційних стендах; або ж їх повідомлять у туристичному інформаційному пункті.
    У результаті оприлюднення цін керівництво аеропорту прагне припинити можливі зловживання. Однак навіть зараз на сайті аеропорту, крім інформації про можливість зробити поїздку в місто на таксі, тарифи так і не опубліковані, що дійсно дає більші можливості для обману.
    Вільнюський аеропорт перебуває в 7 км на південь від міста. Загальний тариф на таксомоторні послуги у Вільнюсі становить 6 літів (20 грн.) за кілометр і 9 літів (29,5 грн.) за посадку.