Відпочинок в ОАЕ дешевшає.

оаэ

    У цьому роцi відзначається підвищений попит з боку українських туристів на відпочинок в ОАЕ. Число громадян, що побажали відпочити в Еміратах, збільшилося майже вдвічі, склавши по статистиці близько 20 тисяч туристів.
    На настрiй туристів вплинуло зниження цін на тури, деякі з яких зрівнялися за вартістю курортiв Єгипту й Туреччини. Уперше колись елітний відпочинок став доступний для українських туристів. Туроператори фіксують здешевлення вартості відпочинку, при цьому ціни в Еміратах можуть бути навіть нижче, нiж у Туреччині, а рівень сервісу значно вище.
    Зниження вартості стосується в першу чергу готелів рівня чотирьох і п’яти зірок. Щоб підвищити наповнюваність готелів у низький сезон, готельєри знижують вартість на тури на 50-60%. Після скорочення туристичного потоку торік влади ОАЭ поставили перед собою амбіційне завдання по його збільшенню до 10 млн. туристів, починаючи із цього року, а до 2015 довести цей показник до 15 млн. туристів у рік.
    У туристичнi перегони за збільшенням туристичного потоку включився навіть нафтовий Абу-Дабi, який раніше не розглядав серед пріоритетних напрямків розвитку туристичний бізнес. У погоні за клієнтами готелі розробляють стратегії, пропонуючи клієнтам унікальні програми, наприклад All Inclusive або kids go free.