Готель для котів: манікюр, джаз і срібні блюда.

koshkо

    У британському графстві Хартфордшир відкрився готель для кішок. Вартість перебування в готелі становить у межах 25 євро за день. За словами власників готелю, постояльцям надається широкий спектр послуг і комфортні номери для проживання.
    В окремих кімнатах для кішок є будиночки для ігор, спеціальні ліжка й килимки. Вікна спалень виходять у зелений двір, де є кілька кліток із птахами, щоб кішки могли за ними спостерігати й у такий спосіб розважатися. Крім птахів програма котячих розваг також містить у собі музику – в основному це класика й джаз.
    В готелі кішкам пропонують різні процедури, наприклад масаж, манікюр і прийняття сонячних ванн. Що стосується харчування, то власники, що відправляють свого вихованця на відпочинок, можуть вибрати або стандартне меню, або спеціально розроблені вишукані блюда. Так, кішкам пропонують варений лосось, приготовлене на парі філе білої риби, а також тигрові креветки. Усе це подається на срібних блюдах.Власники готелю затверджують, що в їхньому закладі кішкам забезпечений відпочинок, цілодобова турбота й індивідуальний підхід. «Ми вважаємо, що кішки заслуговують такого ж відношення, як і їх власники, які віддають їх нам, відправляючись у відпустку» , – заявили власники готелю.