Пляжні вечірки в Хорватії.

OPEN AIR

    Чи знаєте ви, що в Хорватії можна побувати на дивних пляжних вечірках? Можливо вони не так відомі, як дискотеки на Iбiцi або на узбережжi Іспанії, але не за горами той день, коли Хорватія буде вважатися раєм для аматорів дискотек нарівні з Iбiцей.
    Отже, «Aquarius» – це чудово організований клуб, тут можна поїсти, випити й потанцювати, так само можна зайнятися аеробікою й спробувати саморобне морозиво. Тут організовують живі концерти, а за музику на дискотеках відповідають дiджеї регіонального й міжнародного рівня.
    «Papaya» – чудовий клуб в екзотичному стилі. Вам запропонують відвідати бари, ресторани, VIP зони, джакузi після дискотеки, пінні вечірки. Дiджеї – тільки першокласні майстри своєї справи вас не розчарують.
    Береги улюблених пляжів Hvar розсіяні на сусідніх островах Pakleni. Береги здаються скелястими, пляж гальковий і ще є пляж для нудистів. Але реальна вечірка починається після сонячного дня, коли туристи повертаються з морського узбережжя в місто. Тут ви знайдете фантастичні бари й клуби, які розкидані по усьому берегу, біля міста Hvar.
    Чудовий клуб “Carpe Diem” (Лови момент) – найвідоміший нічний клуб після пляжних вечірок. Літня атмосфера, приємні люди, небагато коктейлів, гарна музика й ви можете почати робити щось таке, про що забудете наступного дня. Це краще місце для того, щоб людей подивитися й себе показати.