Перша в Єгипті соляна печера.

Egipet

    Приємна новина прийшла з Єгипту для аматорів відпочинку в цій пiвнiчнооафриканскiй країні: у курортнім містечку Таба, розташованому на узбережжі Червоного моря, готується до відкриття перша в Єгипті соляна печера. Площа нової печери складає приблизно 100 кв. метрів. Печера розташована на окраїніТаба Хейтс.
    По запевненню місцевих влади й медиків, відвідування печери, наповненою сіллю Мертвого моря, може допомогти в лікуванні багатьох захворювань, у тому числі, нашкірних хвороб, розладів нервової системи, порушення обміну речовин, проблем із травним трактом, щитовидною залозою, серцем, також дихальними шляхами. “Ми дуже раді створенню соляної печери – вона прекрасно доповнює спокій Таба Хейт, ми пишаємося тим, що можемо забезпечити відпочинок, що сприяє оздоровленню відвідувачів“, – заявив Омар Аль- Халабi, представник Orascom Development – компанії, що ініціювала створення нової визначної пам’ятки.
    Одне відвідування соляної камери розраховане на 45 хвилин. Крім того, відвідувачі зможуть придбати косметику на основі солей Мертвого моря, а також соляні лампи й свічі. Відзначається, що вся продукція є повністю натуральною й екологічно чистою.