Малі Карпати – ідеальне місце для туризму.

Малые Карпаты

  Словаччина пропонує туристам цікаві пригоди в північній частині Малих Карпат. Це регіон, де відвідувачі можуть знайти не тiльки замок кривавої графині Баторi, але й безліч диких тварин.Також, подивитися Карстовий Чахтице з його численними печерами.

  Північна частина Малих Карпат має площу 716 га й висоту близько 600 метрів. Вона є ідеальним місцем для туристів, які люблять подорожувати. Тут є безліч туристичних стежок, які роблять туризм легким.
  Найбiльш популярна туристична визначна пам’ятка – замок Чахтице, який був будинком горезвісної кривавої леді Елiзабет Баторi. Вбивця-графиня широко відома завдяки багатьом книгам, що написанi про неї останнім часом і завдяки кіно “Bathory” Юрая Якубиско.
  Замок був побудований близько 1260 року, як частина прикордонних укріплень. В епоху Відродження замок було розширено складною структурою з геніальною системою протиракетної оборони. Проте, повстання 18- го століття, яке очолював Франциск II Ракоцi стало занепадом для замка. У наш час збереглися лише руїни, які як і раніше чудовi і, звичайно, залишаються домінантою в регіоні.
  Однак, принадою для туристів залишається краса Малих Карпат, через що область було включено до європейської програми Natura 2000. У регіоні мешкають рідкі види метеликів, ящірок, ховрашків, ростуть унікальні рослини.
  Спелеологи у цьому регіоні запропонують відвідати Карстовий Чахтице і його численні печери, які мають довжину приблизно 18 кілометрів.