“Губка Боб Квадратні Штани” чекає маленьких туристів у готелях Marriott.

Спанч Боб

Marriott International разом з дитячим розважальним брендом Nickelodeon, відомим по однойменному телеканалу, запускає спеціальну пропозицію «Nickelodeon Your Stay» для родин, що подорожують із дітьми.

Програма стартує 1 липня й буде діяти до 26 грудня в майже 2000 готелях- учасниках брендів Marriott, включаючи JW Marriott, Marriott, Courtyard, Fairfield Inn & Suites, Residence Inn, SpringHill Suites и TownePlace Suites. По даній програмі діти одержать браслет з онлайн- кодом для доступу до ексклюзивної онлайн гри по мультфільму “Губка Боб Квадратні Штани” на сайті Nick.com, книгу із загадками й головоломками та інші подарунки.

Крім того, залежно від бренда гості зможуть скористатися двома різними пропозиціями. Так, сплативши 10$ у готелях Courtyard, Fairfield Inn & Suites, Residence Inn, TownePlace Suites i SpringHill Suites, можна одержати рюкзак “Губка Боб Квадратні Штани”, яскравий м’яч для водних ігор, фірмові сонячні окуляри й набір для ігор.

У готелях Marriott Hotels & Resorts і JW Marriott даний пакет послуг коштує 20$ і включає всі вищевказані подарунки плюс наволочку з Губкою Бобом і книгу з розповідями.