Австралія заманює туристів полюванням на жаб.

я туда хочуууууууууу :(

Австралія організує для туристів спеціальні тури по боротьбі з жабами. Урядовці вважають, що таке огидне зайняття, як забивання земноводних ціпками, не тільки корисно для екосистеми, але й підніме турiндустрiю на нові висоти.

Влади австралійського міста Дарвін шокували багатьох новою скандальною пропозицією, яка, на їхню думку, здатна стимулювати приплив іноземних туристів у країну. Мова йде про послугу у вигляді сафарі- турів і полювання на жаб.

Подорожуючи по сафарі туристи минуть пустощем, населеним жабами, яких будуть забивати на смерть ціпками. Зайняття, давно визнане огидним зразком жорстокого поводження із тваринами, повинне збільшити в’їзний турпотiк у регіон і одночасно призвести до скорочення популяції очеретяних жаб на території національного парку Какаду.

В традиційну фауну Австралії жаби не входять. Вони  були завезені на Зелений континент із Гаваїв в 1935 році для боротьби із жуками. З тих пір популяція цих гігантських земноводних зросла i досягла 92 мільйонів осiб. Фахівці турбуються, що така кількість жаб може призвести до зникнення деяких інших представників місцевої фауни. Крім того, їх отрута смертельно небезпечна для домашніх і диких тварин, а також може заподіювати шкоду людині.

Примітно, що місто Дарвін не є першопрохідником у плані нацьковування туристів на жаб’яче поголів’я. Аналогічні методи боротьби вже застосовуються в штаті Західна Австралія, причому такі екскурсії мають більший успіх у мандрівників, яким вічно не вистачає гострих вiдчуттiв. У підсумку за чотири тижні туристами було виловлено близько 50 тисяч жаб.