Нова розвага для туристів у Камбоджі.

Av_braunshauseni_keep

Новою розвагою для туристів у Камбоджі стало досить незвичайне зайняття – полювання на павуків- птахоїдiв та їх вживання у їжу. Настільки екзотичний продукт вважається серед місцевих мешканців делікатесом. Павуків, що виловили туристи, вимочують у соєвому соусі, і, попередньо посипавши сіллю й часником, обсмажують у фритюрі. Комах також подають із рисовим вином або фруктовими коктейлями.

Офіційної реклами подібних турів для іноземних гостей не існує, однак, кожний з місцевих мешканців готовий за додаткову плату навчити усіх бажаючих виловлювати павуків з їхніх нір в лісах або на плантаціях кеш’ю.

Так звана “торгівля павуками” з’явилася ще в 70- х роках минулого століття, під час правління представників комуністичного руху “Червоні кхмери”. Протягом довгого періоду люди були змушенi харчуватися павуками й іншими комахами. Однак, згодом птахоїди  увійшли до числа самих популярних блюд у Камбоджі.

Багато камбоджійців також настійно рекомендують використовувати павуків не тільки в якості продукту харчування, але й задіяти їх у лікувальних процедурах, як, наприклад, при болях у спині або проблемах з подихом у дітей. Один тарантул продається за середньою ціною близько 10 центів, вино з павуків можна придбати за 2,5 долара.