Відпустка для гурмана

Коли ми відправляємося у відпустку, ми завжди прагнемо одержати нові враження про ту країну, у яку ми їдемо. Для нас важливо все: погода, пляж, можливість відправитися в цікаві екскурсії. Але немає ще такого туриста, якому було б однаково , як його будуть годувати в готелі. Якщо в готеля репутація місця, де погано годують, туди незабаром просто перестають приїжджати.египет

Так, ми всі живемо в північній країні, де немає ні трьох урожаїв у рік, ні довгого теплого літа. Тому під час відпустки ми намагаємося не тільки засмагнути й одержати задоволення від спілкування зі стихією моря, але й підбадьорити свій організм природньою порцією вітамінів – морепродукти, свіжа риба, соковиті південні фрукти дають зовсім інші смакові відчуття, нiж звична нам, городянам, їжа.
Путівки в Туреччину можуть виявитися для людини, яка любить поїсти, прекрасною пропозицією. Справа в тому, що традиційна турецька кухня дуже цікава! Вона має деякі риси Середземноморської кухні й чимось схожа на арабську кухню,але  має  ряд унікальних рис і неповторних рецептів. Багато блюд турецької кухні нам дуже добре відомі. Такі м’ясні страви, як шаурма, долма, шашлики, м’ясні кульки “кофта” дуже популярні в турецькій кухні. Є аналог середньоазіатського плову – пілав.  З овочів частіше використовують баклажани, бамію, цукіні. Неможливо уявити собі турецьку трапезу без перцю та томатів, без маслинового масла.
Особливістю знаменитих турецьких кебабів є спосіб їх приготування – на відкритому вогні або на вугіллях. Але без усякої води. Так само звичайно готовлять і рибу. Якщо ви зібралися у Єгипет, вас очікує безліч чудових вражень від цієї східної країни. Головне багатство Єгипту – це безкрайнє Червоне море з кораловими садами  і яскраве сонце. Незабутні враження так само приносить відвідуваня прадавніх музеїв під відкритим небом – храмів Луксора й Карнака.  Тури в Хургаду особливо зручні, якщо ви прагнете взяти участь у цих екскурсіях.
Але крім задоволення від природи, у Єгипті ви так само маєте можливість одержати відмінні гурманські враження. Насамперед , спробуйте рибу Червоного моря. Вода в цім морі дуже солона й важка, тому риба мускулиста. М’ясо місцевої риби смачне, її можна із задоволенням їсти щодня ! Маленькі осьминожки, кальмари, черепашки теж досить часто подають у ресторанах єгипетських готелів. Сама по собі єгипетська кухня дуже приємна, являє собою суміш арабської й турецької кухонь. Блюда з яловичини або баранини для Єгипту не характерні, усе таки в цій країні не так багато пасовищ. Курка й риба  зустрічаються набагато частіше.

Один коментар для “Відпустка для гурмана”

  1. Интересная статья.
    Добавляет апетит.
    Неплохо бы ещё добавить фото блюд.

Коментарі закриті.