Лондонське таксі як твір мистецтва.

Лондонский кэб

Таксі-справжній транспорт для туристів! Складно уявити собі іноземця, який переміщається по великому мегаполісу, оглядаючи визначнi пам’ятки, на суспільному транспорті. Але, щоб добратися до готелю або квартири, однаково доведеться скористатися таксі.

Безумовно, лондонський транспорт по сьогоденню королівський: славнозвісні автобуси дабл- деки, ну й звичайно таксі – ось що робить переміщення по британській столиці комфортним. Жовте нью-йоркське таксі так само цілком відповідає запитам навіть самих вимогливих пасажирів. Йому можна сміло віддавати другий щабель п’єдесталу. Інші переважно європейські таксі значно поступаються у рейтингу відгуків їх клієнтів. А от те, що в цей ряд записався й азіатський Бангкок, стало великою несподіванкою – він виявився на 7 місці, трохи випередивши такі європейські столиці, як Париж і Дублін, і навіть знамените місто Ангелів!

Причому треба сказати, що лондонське таксі випередило інших конкурентів по всіх статтях, так що без сумніву можна сказати, що таксі в Лондоні це така ж визначна пам’ятка, як і знамениті Тауер або Бiг-Бен. Розуму незбагненно як можна побувати в цім англійськім місті i не прокотитися на знаменитих кебах. Але, звичайно, в них є й один недолік, завдяки якому британські кеби також лідирують: таксі в Лондоні найдорожчі у світі. Але ж, виходячи, із усіх інших критеріїв, вони мають на це право!