Названо найдорожчі і найдешевші міста світу для туристів

Київ очолив рейтинг міст світу для найбільш економних подорожей 2018-го року. Рейтинг «100 місць світу для подорожі 2018 року: від найдорожчих до найдешевших» склала британська туристична компанія Hoppa.

У списку були вказані міста і суми, які туристи використовують там в середньому за добу. Як підрахували укладачі рейтингу, в Києві за оренду житла, триразове харчування, різні напої і екскурсії – мандрівникові доведеться заплатити в середньому 65 фунтів стерлінгів (близько 2500 гривень) за день.

До п’ятірки найбільш бюджетних міст крім Києва увійшли: Каїр (Єгипет) – 79 фунтів стерлінгів; Сіемреап (Камбоджа) – 79 фунтів стерлінгів; Маніла, (Філіппіни) – 70 фунтів стерлінгів; Анталія (Туреччина) – 70 фунтів стерлінгів.

Рейтинг складався з урахуванням декількох показників, найважливішими з яких були вартість житла , обіду в ресторані і в бюджетній закусочній. Так, поїсти в Києві виявилося дешевше всього із заявлених ста міст. У той час, як за вартістю житла місто посіло 5 сходинку серед економ-варіантів.

Так, орендувати квартиру в Києві, за даними агентства, коштує близько 42 фунтів стерлінгів за добу (близько 1600 грн). За вартістю житла дешевше Києва виявилися: Денпасар (Індонезія), Анталія (Туреччина), Пхукет (Таїланд) і Джакарта (Індонезія).

Разом з тим, найдорожчим містом для подорожі 2018 року визнано Нью-Йорк (США). Щоб відпочивати тут, туристи щодня витрачають близько 346 фунтів стерлінгів, а це понад 13 тисяч гривень.