Авіакомпанія SkyUp – новий український національний лоу-кост

Новим українським національним лоу-костом стане авіакомпанія SkyUp, повідомив в ефірі телеканалу «Прямий» міністр інфраструктури Володимир Омелян. Бюджетну компанію було представлено у четвер 14 грудня. За словами Омеляна, це 100% українська авіакомпанія зі 100% українським капіталом, яка буде літати на внутрішніх і міжнародних маршрутах як в лоу-кост сегменті, так і в сегменті чартерних перевезень.

«Більш того, я вірю що на український ринок зайде і Ryanair. У нас уже остаточно оформлюються переговори. Зараз вдалося досягти консенсусу і з аеропортом Бориспіль. 2018 рік однозначно стане роком дешевих авіаперевезень », – заявив міністр інфраструктури.

За даними державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, авіакомпанію SkyUp зареєстровано 16 червня 2017 року. Кінцевими бенефіціарами компанії є Тетяна і Юрій Альба. Ці ж особи є бенефіціарами туроператора Join UP.

Директором нової авіакомпанії в реєстрі значиться Євген Хайнацкий, який раніше обіймав керівну посаду в авіакомпанії Air Onix, що припинила польоти в кінці 2013 року.