Рейси до Єгипту завантажуються слабо

Незважаючи на більш ніж низькі ціни на відпочинок в Єгипті, який за станом на сьогодні доступний за ціною від 13,5 тис. гривень на двох в готелі 5* (тиждень з вильотом з Києва), завантаження рейсів вкрай слабка.

Судячи по сайтах туроператорів, навіть на 16-17 листопада залишається досить багато вільних місць, не кажучи вже про більш пізні числа. Що ж стосується вильотів на новорічні свята, то закриті тільки поодинокі рейси. Буквально на пальцях можна перерахувати і ті, на які продано більшість місць. Решта поки не заповнені. Таким чином, глибини продажів на напрямку практично немає. У такій ситуації хоч щось заробляти можуть хіба що ті, хто взяв блоки місць або поставив невелику кількість рейсів.

Те, що відбувається стало результатом того, що туроператори в черговий раз підійшли до початку зимового сезону з надмірно сприятливою оцінкою обсягів своїх польотних програм. А коригування, що вносилися по ходу справи, ще більше погіршували становище.

Якщо в період з 6 по 12 листопада до Єгипту зі всієї України було заявлено 142 рейси, то фактично було виконано 150. Причому туроператори не тільки додавали нові частоти, а й перекидали борти з менш популярної Хургади в Шарм-ель-Шейх. Про це пише Асоціація туристичних агентств України. Але далі горіти стає безглуздо і загрожує великими втратами.

Тепер туркомпаніям доводиться стримувати свої єгипетські апетити. Не виключено, що цим справа не обмежиться, оскільки заявлених рейсів все ж залишається ще чимало.