Дитячий відпочинок у Болгарії.

море,солнце и песок

З кожним теплим і сонячним днем усе актуальніше стає запитання, куди відправити на відпочинок дитину. Наші діти значно підривають свій імунітет у холодну пору року, а тому дитячий відпочинок повинен не тільки принести радість маленьким мандрівникам, але й зміцнити їхнє здоров’я. Одним із кращих варіантів сьогодні вважається Болгарія.

Варто зауважити, що дитячий відпочинок може бути організовано двома способами – перший варіант передбачає присутність дорослого. Місце відпочинку при цьому максимально враховує потреби малят, хоча й дорослі знайдуть для себе все необхідне для приємного дозвілля.

Замовивши дитячий відпочинок такого роду, ви повинні знати, що діти до шести років (а в деяких готелях і до п’ятнадцяти років) проживають безкоштовно, займаючи розкладне спальне місце, спеціально передбачене для цих цілей. Крім того, ви можете розраховувати на зниження ціни аж до тридцяти відсотків на проживання дитини в готелі, якщо йому більш п’ятнадцяти років. Крім проживання вам доведеться оплатити також переліт і страхування дитини. Вам потрібно пам’ятати, що відправляючи дитину тільки з одним з батьків або й зовсім не з членом вашої родини, для безперешкодного переїзду буде потрібно нотаріально оформлений  дозвіл від одного або обох батьків.

Другий варіант дитячого відпочинку, це самостійне перебування дитини в таборі відпочинку (під чуйним спостереженням персоналу, що працює там).

Дитячі табори в Болгарії гарантують ,що час проведений там буде приємним. Будь-які дитячі табори в Болгарії обладнані всім необхідним для активного дозвілля – спеціальні заасфальтовані доріжки дозволяють маленьким спортсменам займатися велоспортом або кататися на скейтбордi, а зручні басейни з добре натренованими рятувальниками гарантують безпечнi й приємнi  iгри на воді. Спортивні майданчики й зали стимулюють фізичний розвиток дітей різного віку, а бібліотеки з російськомовними книгами дозволяють приділяти увагу й навчанню. Дитячі табори в Болгарії гарантують повну безпеку проживаючих там гостей завдяки грамотному медичному персоналу, професійним охоронцям і рятувальникам.

Дитячий відпочинок у Болгарії, це перевірений роками спосіб достатньо недорого, але при цьому досить ефективно оздоровити дитину. Дуже важливо, що такий відпочинок дуже подобається самим дітям – цікава й насичена програма й маса позитивних емоцій робить його дійсно незабутнім.