У Тунісі закрилися майже 50% готелів

Криза в туристичній галузі, викликана атаками ісламістів, призвела до закриття 270 з 570 готелів Тунісу, при цьому очікують, що на початку 2016 року кількість готелів, що закриється значно збільшиться.

За оцінкою голови професійної асоціації туризму Тунісу Хусема Бен Азуза, основною причиною стали два резонансні теракти, в першу чергу – в готелі Imperial Marhaba, де загинули 38 туристів.

У підсумку найбільших втрат зазнала іспанська мережа RIU Hotels & Resorts, якій належав готель Imperial Marhaba. Також припинили свою роботу курортний комплекс Djerba la Douce на Джербі, останній об’єкт французької мережі Club Med на території країни (готелі цієї мережі в Хаммаметі закрилися ще в 2011 році) і французька мережа Marmara, яка закрила готелі Dar Djerba і Palm Beach Djerba.

Основна причина – відхід з Тунісу європейського турпотоку, на який цей напрямок робив основну ставку. Падіння, причому за оцінками глави мінтуризму Сельми Елум Рекк, більш ніж на 50% показали основні ринки – Німеччина, Франція, Італія.