На пляжах Валенсії з’явилися кінотеатри

1Цим літом валенсiйске узбережжя знову прикрасили кінотеатри під відкритим небом. На цей раз до показу кінематографічних шедеврів на надувному екрані долучилися 18 пляжів провінції, які продовжать радувати тутешніх кіноманів безкоштовними видовищами аж до 30 серпня.

Так, фестиваль традиційного літнього кіно, вперше презентований в регіоні ще три роки тому, повернеться на пляжі: Canet d’en Berenguer, Sagunto, El Puig de Santa Maria, La Pobla de Farnals, Alboraya, Puçol, Valencia, El Perelló, Mareny de Barraquetes, Sueca, Cullera, Tavernes de la Valldigna, Xeraco, Gandia, Bellreguard, Daimús, Piles і Oliva, повідомляє Espanarusa.

Як повідомляє місцева влада, усі кіносеанси починатимуться о 22:00 вечора, а самі фільми підійдуть як для дорослої, так і для дитячої аудиторії. Наприклад, у липні в прибережних кінотеатрах Валенсії можна буде насолодитися веселими пригодами анімаційних персонажів «Лего. Фільм», «Як приручити дракона 2», «Пригоди містера Пібоді і Шермана» та «Ріо 2». А в серпні до них додадуться «Реальна білка», «Вісім баскських прізвищ» і «Легко живеться з закритими очима».

Одне але: «здорові місця» (будь це шезлонг, розкладний стілець або звичайний рушник) доведеться принести з собою.