Популярні напрямки: туристичний відпочинок в Болгарії

3Болгарія вже давно має статус однієї з найбільш відвідуваних країн Старого Світу. Гостей приваблюють її пляжі і курорти, самими знаменитими серед яких є Сонячний Берег і Золоті Піски. Тим, хто ніколи тут не бував, буде складно зробити вибір на користь якогось одного місця, адже кожне з них має свої унікальні особливості.

В 2015 році особливою популярністю в українців користується курорт Сонячний Берег. З початку сезону його вже відвідали кілька десятків тисяч туристів з України, хоча літо ще навіть не перевалило за половину. І в цьому немає нічого дивно, враховуючи природну красу, престиж і розвинену туристичну інфраструктуру цього місця. Воно недарма отримало свою назву, адже за підрахунками синоптиків, тут зафiксована найбільша кількість сонячних днів у році на всьому чорноморському узбережжі. Тому Сонячний Берег – це кращий варіант для тих, хто хоче отримати гарну засмагу і масу позитивних емоцій.

А якщо набридне пляж, то можна вiдправитися на екскурсію в Нессеберу – найстаріший болгарське місто, багатий пам’ятками. Сонячний Берег добре підходить для відпочинку з дітьми, оскільки на його території діють кілька аквапарків і розважальних комплексів. А молодь зможе досхочу повідриватися в численних нічних клубах і барах, у тому числі і найбільшому закладі такого роду – клубі «Манія».

Золоті піски теж цілком виправдовують свою назву. Але крім найкрасивіших пляжів тут ще є й мальовничі ліси, в яких прокладені спеціальні туристичні маршрути для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку. Також тут можна подивитися древній монастир, висічений прямо в скелі, відвідати одну з пізнавальних екскурсій, насолодитися національною кухнею в маленьких мальовничих ресторанчиках.