МАУ запустила регулярні рейси Київ-Пекін

7Міжнародні авіалінії України з 29 квітня відкрили третій далекомагістральний рейс у своїй мережі Київ-Пекін. Він буде виконуватися на літаках Boeing 767 три рази на тиждень: з Києва по середах, п’ятницях і неділях о 12:00, з Пекіна по вівторках, п’ятницях і неділях о 01:35.

У МАУ підкреслюють, що новий напрямок при польоті туди зручно стикується з рейсами авіакомпанії з Амстердама, Парижа, Вільнюса, Москви, Стамбула, Тель-Авіва, Кишинева, Тегерана, Астани, Алмати, Єревана, Баку, Тбілісі, а також з регіонів України. Зворотні рейси з Пекіна стикуються з усіма пунктами маршрутної мережі МАУ.

Акційна ціна авіаквитків на рейс Київ-Пекін становить $450 в обидві сторони з урахуванням зборів. При купівлі квитків з вильотом з регіонів України їхня ціна складе $480 в обидві сторони.

Раніше рейс Київ-Пекін виконувала авіакомпанія АероСвіт. МАУ хотіла відновити польоти по цьому маршруту ще в 2014 році, проте, за словами президента авіаперевізника Юрій Мірошникова, цього не сталося в силу різних обставин.