Привід поїхати до Барселони в липні

1Барселона готується знову провести фестиваль Barcelona Beach Festival (BBF 15). Порадувати меломанів і любителів тусовок приїдуть 5 найпопулярніших діджеїв.

18 липня 2015 року Барселону сколихне запальна подія -Пляжний фестиваль. Він стане місцем зустрічі і творчості п’яти найбільш рейтингових діджеїв світу – француза Девіда Гетта, шведів Себастьяна Інгроссо і Аксела Хедфорса, а також нідерландців Мартіна Гаррікса і Роберта ван де Корпут (Хардвелл).

Незважаючи на молодість цього фестивалю, подія вже зарекомендувала себе неабиякою подією для любителів електронної музики. Піно Сагліочо, представник компанії Live Nation, яка займається організацією концертів в Іспанії, заявив, що Barcelona Beach Festival з упевненістю можна назвати хедлайнером серед пляжних середземноморських фестивалів, і вiн входить в список найкращих музичних подій світу.

Принциповим нововведенням BBF 15 стануть інноваційні вхідні квитки на концерт: тепер браслети і технологія радіочастотної ідентифікації RFID дозволять відвідувачам не тільки насолодитися музикою, але й купити їжу, напої, уникнувши численних черг у барах.