Східна Європа заполоняєт Грецію

Греция

Туристичний офіс Греції не так давно обнародував статистичні дані, згідно з якими географія туристів, що прибувають до країни, поступово міняється. Окремо наголошується зростання туристів з країн Східної Європи і зокрема Росії. Тури до Греції з Санкт-Петербурга Москви і інших міст користуються майже такою ж популярністю, як і тури до Єгипту.

    Результати 2010 років не стали дуже успішними в плані зростання туристичного потоку, адже за рік країну відвідало всього на шість десятих відсотка більш ніж в попередньому році, що склало приблизно 15 мільйонів чоловік. Спостерігається відчутний спад турпотока з розвинених країн Європи. Так падіння турпотока з Франції склало 10 %, з Німеччини – 14 %, з Великобританії – 15%.
    Росіян же торік в’їхало на територію Греції на 65 % більш ніж роком раніше, що є своєрідним рекордом. Також спостерігається певне зростання припливу туристів з Польщі, Сербії, Чорногорії і Кіпру.      Туристичні компанії Росії вважають, що зростання справедливе, адже за помірні гроші відпочивальники отримують сервіс високого рівня, відмінне живлення, тепле море і величезну кількість пам’яток світового рівня.