У Бразильському Сан-Паулу відкривається новий готель

    1291971218_brazil1

    Найбільше місто південної півкулі Бразільський Сан-Паулу поповнився новим готелем мережі Radisson. Новий готель бренду Park Inn стане першим в Латинській Америці і вже завойовує популярність. Тепер компанія будує плани по розширенню в регіоні.

    Новий готель отримав назву Park Inn by Radisson Ibirapuera і має в своєму розташуванні 230 номерів, в число яких включені і люкси. Кожен номер має безкоштовний доступ до мережі інтернет. Також в готелі є свій фітнес-центр і навіть критий басейн. Все це безкоштовно доступно для постояльців готелю. Поїсти можна в ресторані, який розташований в будівлі готелю.
    Готель відкриється в серпні цього року, і перші постояльці отримають дарунки, в числі яких будуть видання дарунків про мережу Radisson і про готелі, які пропонують свої послуги у всьому світі.      Вартість мешкання в готелі складає 150 доларів за ніч.      Вже стало традицією, той факт, що готелі бренду Park Inn знаходяться або безпосередньо в аеропортів або недалеко від них. Не став виключенням і готель Park Inn by Radisson Ibirapuera, який розташований всього в п’яти кілометрах від міжнародного аеропорту Congonhas.