Один фунт за можливість покурити

    Ирландия-Внутренний-транспорт-S7-Airlines

    Міжнародний аеропорт Белфаста ввів додатковий збір у розмірі одного фунта для пасажирів, що бажають викурити сигарету перед польотом. Адміністрація повітряної гавані в своїй заяві визнає, що серед пасажирів є попит на спеціально обладнані місця для куріння, оскільки в Північній Ірландії, чиєю столицею є Белфаст, вже декілька років діє заборона на куріння в суспільних місцях поза вищезгаданими зонами.

    “Ми відповідаємо на запити наших клієнтів. Але будівництво і експлуатація приміщень для куріння, якими користується порівняно невелике число людей, обходиться аеропорту досить дорогий. Тому ми вважаємо розумними, щоб невелика плата була введена для пасажирів, що вилітають, які хочуть скористатися зоною для тих, що палять”, – заявила адміністрація.
    На вході в кімнату для куріння в аеропорту встановлений турнікет, в щілину якого для входу треба опустити один фунт. Пасажири, які хочуть палити безкоштовно, можуть зробити це поза будівлею аеропорту. У 2008 році аеропорт Белфаста обслужив 5,2 мільйона пасажирів. Основними напрямами їх вильотів стали Малага, Пальма-де-Майорка, Амстердам і Париж.