Радужні перспективи online-бронювання

    связь-инет

    Згідно докладу, опублікованому дослідницькою групою Phocuswright, до 2012-го року третина всіх в світі турів бронюватимуться в режимі онлайн. Відповідно до прогнозу дослідників, кількість онлайну-бронювань відпускних і ділових турів збільшуватиметься в два рази швидше в порівнянні з останніми сферами інтернет-ринку.Очікується, що вже наступного року сума заброньованих за допомогою глобальної мережі турів складе 313 мільярдів. При проведенні дослідження в розрахунок узяли чотири крупні регіони. По результатах, очікується, що в Латинській Америці і Азії кількість онлайну-бронювань впродовж наступного року зростатиме.

    Що стосується Європи і Америки, то їх сукупна доля на туристичному онлайні-ринку знизиться в 2012 році до 73 відсотків (яка вона на сьогоднішній день не повідомляється). В цілому, як повідомляється, кількість онлайну-бронювань турів виросте за поточний і наступний роки на шість відсотків.
    Віце-президент по групи Phocuswright Лоррейн Силео відзначає, що як показує практика, зростання зріліших туристичних онлайну-ринків США і Європи сповільнюється, в той же час туристичні фірми шукають наступну золоту жилу в Азіатсько-тихоокеанському регіоні і Латинській Америці.
    Наголошується, що на просуванню онлайну-послуг цих ринках, що розвиваються, сприяє зростання макроекономічних показників, збільшення популярності подорожей і впровадження нових технологій.