Залізничні квитки стануть ще доступніше

    lin63w2zbva3

    Залізничні квитки стануть доступнєє Європейський союз хоче потроїти число високошвидкісних поїздів і збільшити кількість пасажирів в поїздах Європи. Для цих цілей ЄС має намір до 2015 року спростити процедуру покупки квитків.

    “Пасажири поїздів в порівнянні з пасажирами літаків мають дуже обмежені можливості бронювання квитків на міжнародні потяги”, – відзначає комісар ЄС по транспорту Сиім Каллас в своєму повідомленні.
    “Всі необхідні дані доступні, але суспільства залізниць ховають їх на своїх сайтах. Головні відомості про бронювання і видачу квитків мають бути доступні для всіх залізничних компаній Євросоюзу і продавців квитків”, – пояснює він.
    “У 2012 році Єврокомісія представить ряд додаткових заходів, згідно з якими директори залізничних компаній будуть зобов’язані налагодити інформаційну систему. Дані повинні будуть передаватися від однієї компанії до іншої”, – додав Каллас. За його словами, головна мета проекту – дати туроператорам доступ до даних залізничних компаній і надати їх пасажирам до 2014 або 2015 року.